Sündmused
Võta ühendust
Lahtiolekuajad
Kommenteeri
Kui soovid saada Harku Valla Raamatukogude lugejaks, siis tule kohale ja võta kaasa isikut tõendav dokument (lastel õpilaspilet) või registreeri end lugejaks täites avalduse veebis. Laste lugejaks registreerimisel on lapsevanemal vaja esitada lisaks sellekohane avaldus. Lugejaks registreerimine on tasuta. Registreeritud lugejal on lugejaõigusi tõendavaks dokumendiks ID-kaart või õpilaspilet.


LUGEJAKS REGISTREERIMISE VORM

Lugejaks registreerimiseks palun lae alla ja täida avaldus. Vormi võib raamatukokku saata paberkujul (Teenuste 2, Tabasalu, 76901 Harjumaa) või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile info@libharku.ee.


REGISTREERIMISE VORMLAPSEVANEMA NÕUSOLEKU VORM

Alla 18-aastaste laste lugejaiks registreerimisel on vajalik ka lapsevanema (eestkostja) kirjalik nõusolek. Vormi võib raamatukokku saata paberkujul või e-posti aadressle info@libharku.ee lisades selle digitaalselt allkirjastatuna lapse lugejaks registreerimise avaldusele.


AVA NÕUSOLEKU VORMLugejaks registreerudes kohustun järgima raamatukogu kasutamiseeskirja ja olen teadlik, et minu isikuandmeid kasutatakse isikustatud raamatukoguteenuse osutamiseks vastavalt Harku Valla Raamatukogude privaatsuspoliitikale.

Lisa kommentaar

Email again: