Sündmused
Võta ühendust
Lahtiolekuajad
Vääna raamatukogu on lugejatele taas avatud tavapärastel kellaaegadel Vääna tall-tõllakuuri I korrusel!

8. juulini on Tabasalu raamatukogus avatud Allan Selini  putukakollektsiooni näitus „Kiilassilm ja palvetaja“.


Meist

Harku Valla Raamatukogude rõõmsameelne naispere tunneb heameelt iga lugeja üle, olgu selleks siis arglikult oma esimest raamatut laenav lasteaialaps või juba pool raamatukogu läbilugenud vanahärra. Soovime teile olla nõuandjaks ning abimeheks kirjandusmaailma avastamisel, info otsimisel internetiavarustest ning toredate kohtumiste korraldamisel.


Liia Rebane, PhD

Direktor
Telefon: +372 5192 9815
E-post: liia.rebane@libharku.ee


Lembi Oper

Peavarahoidja / Harku
Telefon: +372 5858 7687
E-post: lembi.oper@libharku.ee


Tiiu Kask

Raamatukoguhoidja / Harku 
Telefon: +372 5858 7687
E-post: tiiu.kask@libharku.ee


Galina Kostõleva

Raamatukoguhoidja / Harku
Telefon: +372 5858 7687
E-post: galina.kostoleva@libharku.ee


Marika Alter

Raamatukoguhoidja / Vääna
Telefon: +372 5551 7510
E-post: marika.alter@libharku.ee


Urve Tasa

Raamatukoguhoidja / Tabasalu
Telefon: +372 5596 6533
E-post: urve.tasa@libharku.ee


Reet Vari

Raamatukoguhoidja / Tabasalu
Telefon: +372 5596 6533
E-post: reet.vari@libharku.ee


Tiiu Talu 

Raamatukoguhoidja / Tabasalu
Telefon: +372 5596 6533
E-post: tiiu.talu@libharku.ee

Liisa Siitam

Raamatukoguhoidja / Tabasalu
Telefon: +372 5596 6533
E-post: liisa.siitam@libharku.ee