Sündmused
Võta ühendust
Lahtiolekuajad
Vääna raamatukogu on suletud kuni 15. augustini!

Tabasalu raamatukogu on suvepuhkusel 8.07-11.08.

HEA ENESETUNNE SAUNAST

Carita Harju

Eestlased on teada-tuntud saunarahvas, enamik meist käib meelsasti saunas, me teame mitmeid saunarituaale ning tunnetame oma nahal sauna mõnusat mõju. Saun on eestlase puhke- ja puhastumishetk nii kehale kui vaimule. Budistid harrastavad meelerahu leidmiseks mediteerimist, eestlane leiab selle võimaluse saunas.
Raamatu autor, rahvusvaheliselt tuntud saunaekspert, Sauna from Finland asutaja ja tegevjuht Carita Harju avab oma raamatus aga sauna mitmeid tahke, mida me veel ei tea: kuidas saada saunast veelgi rohkem turgutust oma tervisele ja heaolule, kuidas kasutada ära sauna teraapilist mõju, et igapäevaeluga paremini toime tulla ning tervemalt ja kergemalt läbi elu liikuda.
Kuidas siis täiuslikult nautida sauna kui heaoluallikat?
Inspireeriv saunafulness äratab kõik meeled ja aitab holistiliselt lõõgastuda.
Carita Harju ütleb, et saun on lapsepõlvest saadik olnud lahutamatu osa tema pere igapäevaelust, ühistest rõõmu- ja õnnehetkedest ning eriliste sündmustega seotud traditsioonidest.
Oma rikkalikele kogemustele toetudes ongi ta välja töötanud uue meetodi, mis aitab luua sügavat ühendust oma keha ja vaimuga.
Raamat tutvustab saunafulnessi olemust ja saunatamise vaieldamatult kasulikke tervisemõjusid ning pakub 50 lihtsat harjutust, mille abil hoolitseda saunas oma keha eest, leida meelerahu või lihtsalt tekitada hea enesetunde näiteks hellitava jalavanni või mitmesuguste teraapianippidega.
Üks on kindel – saunatamine toetab igakülgset heaolu.